Joulukuu 2018 Sivun ohjeet

« Edellinen Kuluva Seuraava »
Viikko Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
48           1 2 Ladyt ringette (155) 16:00-18:30
49 3 04/05/06 salibandy (403) 17:00-18:00
07/08 salibandy (KP404) 17:00-18:00
E1-07 Jääkiekko (KP 127) 17:20-18:10
09 jääkiekko (F09, KP 129) 17:20-18:10
Leijona- kiekkokoulu/luistelukoulu(KP120) 18:10-19:00
E-ringette (180) 19:00-19:50
4 D-ringette (174) 16:30-17:20
09/10 Salibandy (KP405) 17:00-19:00
07/08 salibandy (KP404) 17:00-18:00
Ringettekoulu (179) 17:20-18:20
F-ringette (181) 17:20-18:20
Salibandykoulu (401) 18:00-19:00
B-ringette (175) 18:25-19:20
04/05/06 salibandy (403) 19:00-20:00
Edustus salibandy (400) 20:00-21:30
5 09 jääkiekko (F09, KP 129) 17:40-18:40
B-ringette (175) 18:50-19:50
6 Suomen itsenäisyyspäivä
E1-07 Jääkiekko (KP 127) 17:20-18:10
Naissäbä (406) 18:30-20:00
Edustus salibandy (400) 20:00-21:30
Harrastejääkiekko 20:00-21:00
7 D-ringette (174) 16:30-17:20
04/05/06 salibandy (403) 16:30-18:00
09/10 Salibandy (KP405) 17:00-19:00
B-ringette (175) 17:20-18:05
E1-07 Jääkiekko (KP 127) 17:20-18:10
+35 salibandy (407) 18:00-19:00
Salibandykoulu (401) 18:00-19:00
E-ringette (180) 19:00-19:50
8 9 B-ringette (175) 13:50-15:50
Ladyt ringette (155) 16:00-18:30
50 10 04/05/06 salibandy (403) 17:00-18:00
07/08 salibandy (KP404) 17:00-18:00
E1-07 Jääkiekko (KP 127) 17:20-18:10
09 jääkiekko (F09, KP 129) 17:20-18:10
Leijona- kiekkokoulu/luistelukoulu(KP120) 18:10-19:00
E-ringette (180) 19:00-19:50
11 D-ringette (174) 16:30-17:20
09/10 Salibandy (KP405) 17:00-19:00
07/08 salibandy (KP404) 17:00-18:00
Ringettekoulu (179) 17:20-18:20
F-ringette (181) 17:20-18:20
Salibandykoulu (401) 18:00-19:00
B-ringette (175) 18:25-19:20
04/05/06 salibandy (403) 19:00-20:00
Edustus salibandy (400) 20:00-21:30
12 09 jääkiekko (F09, KP 129) 17:40-18:40
B-ringette (175) 18:50-19:50
13 D-ringette (174) 16:30-17:20
07/08 salibandy (KP404) 17:00-18:00
F-ringette (181) 17:10-18:00
E1-07 Jääkiekko (KP 127) 17:20-18:10
Naissäbä (406) 18:30-20:00
E-ringette (180) 19:00-19:50
Edustus salibandy (400) 20:00-21:30
Harrastejääkiekko 20:00-21:00
14 D-ringette (174) 16:30-17:20
04/05/06 salibandy (403) 16:30-18:00
09/10 Salibandy (KP405) 17:00-19:00
E1-07 Jääkiekko (KP 127) 17:20-18:10
+35 salibandy (407) 18:00-19:00
Salibandykoulu (401) 18:00-19:00
B-ringette (175) 18:20-19:10
E-ringette (180) 19:00-19:50
15 B-ringette (175) 13:00-15:00
16 B-ringette (175) 13:50-15:50
Ladyt ringette (155) 16:00-18:30
51 17 04/05/06 salibandy (403) 17:00-18:00
07/08 salibandy (KP404) 17:00-18:00
E1-07 Jääkiekko (KP 127) 17:20-18:10
09 jääkiekko (F09, KP 129) 17:20-18:10
Leijona- kiekkokoulu/luistelukoulu(KP120) 18:10-19:00
E-ringette (180) 19:00-19:50
18 D-ringette (174) 16:30-17:20
09/10 Salibandy (KP405) 17:00-19:00
Ringettekoulu (179) 17:20-18:20
F-ringette (181) 17:20-18:20
Salibandykoulu (401) 18:00-19:00
04/05/06 salibandy (403) 19:00-20:00
Edustus salibandy (400) 20:00-21:30
19 09 jääkiekko (F09, KP 129) 17:40-18:40
B-ringette (175) 18:50-19:50
20 D-ringette (174) 16:30-17:20
07/08 salibandy (KP404) 17:00-18:00
F-ringette (181) 17:10-18:00
E1-07 Jääkiekko (KP 127) 17:20-18:10
Naissäbä (406) 18:30-20:00
E-ringette (180) 19:00-19:50
Edustus salibandy (400) 20:00-21:30
Harrastejääkiekko 20:00-21:00
21 D-ringette (174) 16:30-17:20
04/05/06 salibandy (403) 16:30-18:00
09/10 Salibandy (KP405) 17:00-19:00
E1-07 Jääkiekko (KP 127) 17:20-18:10
+35 salibandy (407) 18:00-19:00
Salibandykoulu (401) 18:00-19:00
B-ringette (175) 18:20-19:10
E-ringette (180) 19:00-19:50
22 23 Ladyt ringette (155) 16:00-18:30
52 24 07/08 salibandy (KP404) 17:00-18:00
E1-07 Jääkiekko (KP 127) 17:20-18:10
09 jääkiekko (F09, KP 129) 17:20-18:10
Leijona- kiekkokoulu/luistelukoulu(KP120) 18:10-19:00
25 Joulupäivä
D-ringette (174) 16:30-17:20
07/08 salibandy (KP404) 17:00-18:00
Edustus salibandy (400) 20:00-21:30
26 Tapaninpäivä
09 jääkiekko (F09, KP 129) 17:40-18:40
27 D-ringette (174) 16:30-17:20
07/08 salibandy (KP404) 17:00-18:00
F-ringette (181) 17:10-18:00
E1-07 Jääkiekko (KP 127) 17:20-18:10
Naissäbä (406) 18:30-20:00
Edustus salibandy (400) 20:00-21:30
Harrastejääkiekko 20:00-21:00
28 D-ringette (174) 16:30-17:20
E1-07 Jääkiekko (KP 127) 17:20-18:10
B-ringette (175) 18:20-19:10
E-ringette (180) 19:00-19:50
29 30 Ladyt ringette (155) 16:00-18:30
1 31 07/08 salibandy (KP404) 17:00-18:00
E1-07 Jääkiekko (KP 127) 17:20-18:10
09 jääkiekko (F09, KP 129) 17:20-18:10
Leijona- kiekkokoulu/luistelukoulu(KP120) 18:10-19:00
E-ringette (180) 19:00-19:50
           

Versio 2.3.8