Swimming Jyväskylä ry

Ilmoittautumislomake Sivun ohjeet

Olen jo jäsen!
  Unohtuiko salasana?
Etunimi Sukunimi
Katuosoite Postinumero
Toimipaikka Maa
Syntymäaika  
Puhelin Sähköposti mail
Markkinointiviestintälupa
Laskutussähköposti mail Sukupuoli Mies Nainen
Lisäinfo

Jaostot
Harrastus
Iltauimakoulut AaltoAlvari
Jäsenet
Kesän halliuimakoulut
Kesän rantauimakoulut
Kilpauinti
KKI-hanke
Taitouinti
Uimahypyt
Uimakoulut ja -kurssit
Vauvauinti
Yksityistunnit
Ei jaostoa

* . - +

Ryhmät
Harrastus 
Harrasteryhmä 1 AaltoAlvari (Syksy 2018) (Ilmoittautuneita: 28/20)
Harrasteryhmä 1 AaltoAlvari (Kevät 2019) (Ilmoittautuneita: 33/30)
Harrasteryhmä 1 AaltoAlvari (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 25/24)
Harrasteryhmä 1 WE (Syksy 2018) (Ilmoittautuneita: 14/10)
Harrasteryhmä 1 WE (Kevät 2019) (Ilmoittautuneita: 10/10)
Harrasteryhmä 1 WE (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 10/10)
Harrasteryhmä 2 AaltoAlvari (Syksy 2018) (Ilmoittautuneita: 2/10)
Harrasteryhmä 2 AaltoAlvari (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 11/10)
Harrasteryhmä 2 AaltoAlvari (Kevät 2019) (Ilmoittautuneita: 11/10)
Harrasteryhmä 2 WE (Syksy 2018) (Ilmoittautuneita: 9/10)
Harrasteryhmä 2 WE (Kevät 2019) (Ilmoittautuneita: 9/10)
Harrasteryhmä 2 WE (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 10/10)
Iltauimakoulut AaltoAlvari 
1. Jakso alkeisryhmä klo 17:15-18:15 (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 10/12)
1. Jakso varhaistaitoryhmä klo 16-17 (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 5/12)
2. Jakso alkeisryhmä klo 16-17 (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 12/12)
2. Jakso jatkoryhmä klo 17:15-18:15 (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 13/11)
3. Jakso alkeisryhmä klo 16-17 (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 7/12)
3. Jakso varhaistaitoryhmä klo 17:15-18:15 (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 11/12)
4. Jakso alkeisryhmä klo 17:15-18:15 (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 13/12)
4. Jakso jatkoyhmä klo 16-17 (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 1/12)
5. Jakso alkeisryhmä klo 17:15-18:15 (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 12/12)
5. Jakso varhaistaitoryhmä klo 16-17 (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 1/12)
6. Jakso alkeisryhmä klo: 16-17 HUOM! 7-12 vuotiaille (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 1/12)
6. Jakso jatkoryhmä klo: 17:15-18:15 (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 3/12)
7. Jakso alkeisryhmä klo 16-17 (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 4/12)
7. Jakso jatkoryhmä klo 17:15-18:15 (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 2/12)
Jäsenet 
Aikuisjäsen 2017 (Kevät 2017)
Aikuisjäsen 2017 (Syksy 2017)
Aikuisjäsen 2018 (Kevät 2018)
Aikuisjäsen 2018 (Syksy 2018)
Aikuisjäsen 2019 (Kevät 2019)
Aikuisjäsen 2019 (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 131/150)
Lapsijäsen 2017 (Kevät 2017)
Lapsijäsen 2017 (Syksy 2017)
Lapsijäsen 2018 (Kevät 2018)
Lapsijäsen 2018 (Syksy 2018)
Lapsijäsen 2019 (Kevät 2019)
Lapsijäsen 2019 (Syksy 2019)
Kesän halliuimakoulut 
AA 2. jakso alkeisryhmä 7-12 v. klo 18-19 (Kevät 2019) (Ilmoittautuneita: 16/12)
AA 2. jakso alkeisryhmä klo 16-17 (Kevät 2019) (Ilmoittautuneita: 12/12)
AA 2. jakso alkeisryhmä klo 17-18 (Kevät 2019) (Ilmoittautuneita: 12/12)
AA 2. jakso jatkoryhmä (25 m) klo 11-12 (Kevät 2019) (Ilmoittautuneita: 12/12)
AA 2. jakso jatkoryhmä (25 m) klo 9-10 (Kevät 2019) (Ilmoittautuneita: 13/12)
AA 2. jakso varhaistaitoryhmä klo 10-11 (Kevät 2019) (Ilmoittautuneita: 15/12)
AA alkeisryhmä 7-12v klo 12-13 (Kevät 2018) (Ilmoittautuneita: 12/12)
AA alkeisryhmä klo 11-12 (Kevät 2018) (Ilmoittautuneita: 12/12)
AA alkeisryhmä klo 13-14 (Kevät 2018) (Ilmoittautuneita: 12/12)
AA alkeisryhmä klo 17-18 (Kevät 2018) (Ilmoittautuneita: 12/12)
AA alkeisryhmä klo 9-10 (Kevät 2018) (Ilmoittautuneita: 21/12)
AA jatkoryhmä klo 10-11 (Kevät 2018) (Ilmoittautuneita: 10/12)
AA jatkoryhmä klo 14-15 (Kevät 2018) (Ilmoittautuneita: 8/12)
AA varhaistaitoryhmä klo 10-11 (Kevät 2018) (Ilmoittautuneita: 12/12)
AA varhaistaitoryhmä klo 16-17 (Kevät 2018) (Ilmoittautuneita: 12/12)
WE 3. jakso alkeisryhmä 7-12 v. klo 13-14 (Kevät 2019) (Ilmoittautuneita: 14/12)
WE 3. jakso alkeisryhmä klo 12-13 (Kevät 2019) (Ilmoittautuneita: 15/12)
WE 3. jakso varhaistaitoryhmä klo 11-12 (Kevät 2019) (Ilmoittautuneita: 12/12)
WE 4. jakso alkeisryhmä klo 11-12 (Kevät 2019) (Ilmoittautuneita: 13/12)
WE 4. jakso jatkoryhmä klo 13-14 (Kevät 2019) (Ilmoittautuneita: 6/12)
WE 4. jakso varhaistaitoryhmä klo 12-13 (Kevät 2019) (Ilmoittautuneita: 14/12)
WE alkeisryhmä 7-12v klo 13-14 (Kevät 2018) (Ilmoittautuneita: 12/12)
WE alkeisryhmä klo 10-11 (Kevät 2018) (Ilmoittautuneita: 12/12)
WE alkeisryhmä klo 12-13 (Kevät 2018) (Ilmoittautuneita: 9/12)
WE alkeisryhmä klo 16-17 (Kevät 2018) (Ilmoittautuneita: 12/12)
WE varhaistaitoryhmä klo 17-18 (Kevät 2018) (Ilmoittautuneita: 16/12)
WE varhaitaitoryhmä klo 11-12 (Kevät 2018) (Ilmoittautuneita: 14/12)
Kesän rantauimakoulut 
Kirrin ranta 15.-19.7. alkeisryhmä klo 10-11 (Kevät 2019) (Ilmoittautuneita: 14/12)
Kirrin ranta 15.-19.7. jatkoryhmä klo 11-12 (Kevät 2019) (Ilmoittautuneita: 6/12)
Tikan ranta 8.-12.7. alkeisryhmä klo 10-11 (Kevät 2019) (Ilmoittautuneita: 12/12)
Tikan ranta 8.-12.7. jatkoryhmä klo 11-12 (Kevät 2019) (Ilmoittautuneita: 4/12)
Kilpauinti 
Masters-ryhmä (Kevät 2018)
Uimakoulut ja -kurssit 
AA Aikuisten jatkouimakoulu 19:45 (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 8/12)
AA Aikuisten tekniikka 19:45 (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 12/12)
AA Aikuisten tekniikkakurssi jatko 19:45 (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 9/12)
AA Kuntouintiryhmä su klo 19.00-19.45 (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 2/12)
AA Merenneidot (taitouinti) (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 8/8)
AA Perhepeuhula 18:00 (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 6/8)
AA Perhepeuhula lauantai klo 9.00 (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 5/6)
AA Pomppupingviinit alkeisryhmä klo 18:00 (uimahypyt) (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 19/18)
AA Pomppupingviinit jatkoryhmä klo 19:00 (uimahypyt) (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 18/18)
AA Tekniikkaralli 18:00 (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 19/19)
AA Tekniikkaralli 19:00 (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 17/20)
AA Vesikilpparit 4-7v 17:15 (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 16/15)
AA Vesikilpparit 4-7v. 18:15 (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 17/15)
AA Vesikilpparit 4-7v. 18:45 (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 17/15)
AA Vesikilpparit 4-7v. 19:30 (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 8/7)
AA Vesikilpparit 6-9v 18:15 (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 16/15)
AA Vesikilpparit 6-9v. 18:45 (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 14/14)
AA Vesikilpparit 6-9v. 19:15 (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 17/15)
AA Vesikilpparit lauantai klo 8.00 (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 9/8)
AA Vesikirput 3-5v lauantai klo 8:30 (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 9/8)
AA Vesikirput 3-5v lauantai klo 9:30 (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 8/8)
AA Vesikirput yli 3v. 18:30 (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 8/8)
AA Vesikirput yli 3v. 19:00 (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 8/8)
AA Vesimyyrät 19:15 lasten allas (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 16/15)
AA Vesimyyrät klo 17:45 lasten allas (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 17/16)
AA Vesimyyrät klo 18:00 (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 13/13)
AA Vesimyyrät klo 18:30 (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 15/15)
AA Vesimyyrät klo 19:00 (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 16/14)
AA Vesimyyrät klo 19:30 (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 13/13)
AA Vesiralli I Sammakot 17:15 (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 21/20)
AA Vesiralli I Sammakot 18:15 (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 22/20)
AA Vesiralli I Sammakot 19:00 (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 20/19)
AA Vesiralli II Kalat 18:15 (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 20/20)
AA Vesiralli II Kalat 19:00 (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 20/20)
AA Vesiralli III ja IV Norpat/Delfiinit 18:15 (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 22/20)
AA Vesiralli III ja IV Norpat/Delfiinit 19:00 (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 22/20)
Äänekoski Vesiralli I/II to 18:30-19:15 (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 9/9)
Äänekoski Vesiralli III/IV to 19:15-20:00 (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 5/12)
Vesiralli I (sammakot) klo 15:30 Kypärämäki (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 9/8)
Vesiralli I (sammakot) klo 17:00 Kypärämäki (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 9/8)
Vesiralli II (kalat) klo 16:15 Kypärämäki (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 6/8)
Vesiralli II (kalat) klo 17:45 Kypärämäki (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 8/9)
WE Aikuisten tekniikka klo 8:00 (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 10/12)
WE maanantai Tekniikkaralli 17:15 (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 7/12)
WE maanantai Vesiralli III/IV (Norpat/Delfiinit) ma klo 16:30 (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 6/12)
WE Tekniikkaralli klo 8:45 (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 10/12)
WE Vesikilpparit klo 8:30 (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 13/13)
WE Vesikilpparit klo 9:00 (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 14/14)
WE Vesimyyrät klo 8:00 (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 11/14)
WE Vesimyyrät klo 9:30 (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 14/14)
WE Vesiralli I (sammakot) klo 8:00 (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 12/12)
WE Vesiralli I (sammakot) klo 8:45 (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 13/12)
WE Vesiralli II kalat klo 8:00 (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 7/12)
WE Vesiralli II kalat klo 9:30 (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 11/12)
WE Vesiralli III/IV (norpat/delfiinit) klo 8:45 (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 11/12)
Vauvauinti 
Vauvauinti I 8:00-8:30 (Syksy 2017)
Vauvauinti I 8:00-8:30 (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 6/8)
Vauvauinti II 8:30-9:00 (Syksy 2017) (Ilmoittautuneita: 14/14)
Vauvauinti II 8:30-9:00 (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 8/8)
Vauvauinti III 9:00-9:30 (Syksy 2017) (Ilmoittautuneita: 12/12)
Vauvauinti III 9:00-9:30 (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 8/8)
Vauvauinti jatko 9:30-10:00 (Syksy 2017) (Ilmoittautuneita: 11/12)
Vauvauinti jatko 9:30-10:00 (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 8/8)
Vauvauinti jatko Kypärämäki 13:45-14:15 (Syksy 2017) (Ilmoittautuneita: 6/7)
Vauvauinti jatko Kypärämäki 13:45-14:15 (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 2/7)
Vauvauinti Kypärämäki 13:00-13:30 (Syksy 2017) (Ilmoittautuneita: 7/7)
Vauvauinti Kypärämäki 13:00-13:30 (Syksy 2019) (Ilmoittautuneita: 6/7)

* . - +


Muuta lisätietoa:

Antamalla yllä olevat tiedot hyväksyt samalla tietojen käytön Seuramapissa.
Tietosuojaseloste
Rekisteriseloste

Perhejäsenrekisteri
 
 
Lisää
HUOM! Esim. huoltajaksi perhejäsenrekisteriin merkitty henkilö ei tule vielä tällä merkinnällä jäseneksi seuraan.

 

Versio 2.3.8